WONDER POINT

Táto revolučná technológia Vám umožní odstrániť prebytočný tuk a vybudovať pevné svaly behom niekoľkých sedení. 

Ošetrenie pomocou výkonnej technológie Wonder odpovedá niekoľkým hodinám fyzického tréningu.

Od roku 2013 sa technológia Wonder body používa vo vrcholovom športe vo viac než 60 krajinách. Mnoho majstrov sveta, národných tímov a špičkových športovcov používa túto techniku k spaľovaniu prebytočného tuku a budovaniu svalov v rekordnom čase. 

AKO TO FUNGUJE ?

Wonder spôsobuje tisíce silných a hlbokých svalových kontrakcií pomocou elektromagnetických a elektrických impulzov.

Impulzy sú generované estetickým zariadením a vedené cez elektromagnetické panely a senzory na povrch kože nad svaly, ktoré majú byt stimulované. Impulzy spôsobujú stiahnutie svalov, takže výsledok je podobný skutočnému pohybu a pravidelným svalovým kontrakciám.

Ošetrenie za pomoci elektromagnetickej a elektrickej stimulácie svalov prístrojom Wonder je založené na napodobovaním signálov, ktoré náš mozog vysiela do svalu. Pri tradičnom fyzickom cvičení mozog vysiela impulzy, stimuluje svaly, ktoré sú už schopné kontrahovať. Svaly s menej vyvinutým spojením s mozgom sa však nesťahujú ani nevyvíjajú tak rýchlo.

Prečo je ošetrenie Wonder unikátne ?

Wonder je najvýkonnejší kozmetický prístroj pre budovanie svalov a spaľovanie tukov. Dvojité pôsobenie funkčnej a elektrickej magnetickej stimulácie súčasne stimuluje svaly CORE (brucho, zadok a nohy) a rozvíja spojenie s motorickými nervami.

Vysielaním elektromagnetických a elektrických impulzov priamo do motorických nervov môžeme dosiahnuť zlepšenie aj u veľmi ochabnutých svalov. 

Len 2 ošetrenia týždenne po 25 minútach stačí k získaniu pevného a vyrysovaného tela.

25minutové ošetrenie Wonder pôsobí rovnako ako veľa hodín tréningu v posilňovni.

VˇÝHODY ELEKTROMAGNETICKEJ 
 STIMULÁCIE SVALOV 


Zvýšenie podielu svalového tkaniva

Niekoľko klinických štúdií ukazuje, že svalová hmota po 4 sedeniach Wonder stúpne v priemere o 16 %. Tkanivo sa spevňuje najmä u netrénovaných ľudí.

Zvýšená sila

Regenerácia svalových vlákien spôsobuje zlepšení ich kvality i kvantity. Postupný nárast povrchových i hlbokých svalov bez rizika zranenia a vysokej intenzity zvyšuje svalovú silu.

Zvýšená odolnosť

Funkčná magnetická stimulácia Wonder zvyšuje odolnosť zapojených svalov. Zlepšuje kardiovaskulárnu účinnosť a rýchlosť zotavenia.

Zlepšenie účinnosti metabolizmu

Radikálna svalová námaha spustí kalorický výdaj a telo prehodnocuje energetické priority.

Svalová rehabilitácia

Použití Wonder sa veľmi osvedčilo pri liečbe panvového dna, ochabnutí svalstva a procesoch straty svalového tkaniva. Uvoľňuje napätie v svaloch.

Zvýšená vaskularita

Elektromagnetická svalová stimulácia spôsobuje dilatáciu krvných ciev, zvyšuje prekrvenie a uľahčuje zásobovanie svalových vlákien kyslíkom a živinami. Wonder napína pokožku a zlepšuje jej vzhľad.

Redukcie ochorenia pohybového aparátu

V prípadoch miernej alebo stredne ťažkej skoliózy bol proces abnormálneho zakrivenia chrbtice zastavený alebo spomalený stimuláciou chrbtových svalov.

Redukcia telesného tuku

Ošetrenie Wonder pomáha výrazne znížiť hmotnosť a najmä množstva telesného tuku. Zároveň dochádza k nárastu svalovej hmoty. Zmenšuje obvod pásu, bokov a stehien. Všetko je sprevádzané nárastom a väčšou stabilitou chrbtových svalov.

Úplne bezpečné

Všetko je bez rizika a komplikácií. Výkonná funkčná magnetická stimulácia prístrojom Wonder spôsobuje len bolesť svalov niekoľko dní po ošetrení a nevyžaduje žiadnu dobu na zotavenie.

CENA

1 x ošetrenie Wonder Prestige  - 79€ zapožičanie oblečenia 10€

Mini balíček 4 x ošetrenie Wonder prestige - 333 v cene aj zapožičanie oblečenia

ˇŠtartovací balíček 8 x ošetrenie Wonder Prestige - 649€ v cene set oblečenia
Udržiavaci balíček 8 x ošetrenie Wonder Prestige - 599