DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRÁZIA A HĹBKOVÉ ČISTENIE PLETI

DIAMANTOVˇÁ MIKRODERMABRÁZIA

Je ošetrenie pleti kde sa s pomocou diamantových brúsnych nástavcov a sacej sily odstraňujú povrchové vrstvy pokožky. Ošetrenie je efektívne na znižovanie jemných vrások, vejárikov okolo očí, pigmentové škvrny, jazvy po akné. Stimuluje kolagén a výsledky sú viditeľné okamžite. Vhodné pre všetky typy pleti. Odporúčam hlavne pre zmiešanú, mastnú pleť s výraznými pórmi a viditeľnou textúrou. 

OBSAHUJE povrchové čistenie, tonizácia, dezinfekcia kože, enzýmový peeling, mikrodermabrázia, skin scrubber, ukľudňujúca maska, kmeňové bunky, rádiofrekvencia, denný krém, domáca starostlivosť.

INDIKÁCIE

akné, jazvy, čierne bodky, rozšírené póry, mazotok, omladenie pokožky, odstránenie jemných vrások, folikulárna hyperkeratóza

KONTRAINDIKÁCIE 

vírusová, bakteriálna, plesňová infekcia, akné pustulárne a flegmonózne, rosacea, rakovina kože/ jej príznaky, prerušená kontinuita kože, jazvy až po 3 mes odstupe, operácia tváre najskôr až po 2 mes odstupe 

PO OŠETRENÍ

Vyhnite sa činnostiam, ktoré "zahrievajú" pokožku, poteniu, ako je návšteva vírivky/sauny, veľmi horúca sprcha alebo namáhavé cvičenie počas 2-3 dní po procedúre. Nepoužívajte make-up a noste každý deň krém s ochranným faktorom. Počas 1 týždňa: Vyhnite sa drhnutiu, treniu alebo používaniu exfoliantov. Používajte nedráždivé (gentle) prípravky a hydratujte pleť. Nepite alkohol a nefajčite. 

CENA je 45€ a ošetrenie trvá 120 minút. Odporúčaná je séria ošetrení 5-10.

ZNAČKA S KTOROU PRACUJEM je bezpečná - obsahuje látky, ktoré pokožka skutočne potrebuje a dokáže ich využiť 95% produktov je neparfumovaných a kozmetika je prirodzene hypoalergénna, netestuje na zvieratách aobaly sú 100% recyklovateľné, neobsahujú sklo a kov.

HĹBKOVÉ ČISTENIE PLETI 

ZÁKLADNÉ HĹBKOVÉ ČISTENIE je vhodné hlavne pre zmiešanú a mastnú pleť s viditeľne rozšírenými pórmi, zameriava sa na ich hĺbkové vyčistenie a odstránenie čiernych bodiek, komedónov. 

OBSAHUJE povrchové čistenie, tonizácia, mechanický peeling, zmäkčenie pokožky, ručné hĺbkové čistenie pleti, skin scrubber/kavitačný peeling, ozónizér - dezinfekcia kože, adstringentné sérum, sťahujúca maska, aplikácia séra a krému, SPF.

CENA ošetrenia je 35€ a trvá do 90 minút.

PO OŠETRENÍ odporúčam 1 deň vyhnúť sa fitku, saune, make-upu a vysokej fyzickej záťaži. 

ROZŠÍRENÉ H. ČISTENIE PLETI je vhodné pre všetky typy pleti, keďže ošetrenie je presne prispôsobené na mieru podľa aktuálneho stavu pleti, zahŕňa aj kozmetickú masáž tváre. Kozmetická masáž tváre pleť výrazne stimuluje, omladzuje, pôsobí protivráskovo, relaxačne a detoxikačne. 

CENA ošetrenia je 45€ a trvá 120 minút.

KONTRAINDIKÁCIE tehotenstvo, kardiostimulátor, srdcovo cievne ochorenia, epilepsia, kŕčové žily, nádorové ochorenia, kovové implantáty, čerstvé rany, poruchy nervového systému, infekčné ochorenie kože, menštruácia.

Úpravu obočia odporúčam mimo termínu kozmetického ošetrenia.