BioRePeelCl3

ZÍSKAL OCENENIE NA VÝSTAVE IMCAS PARÍŽ 2020
INOVÁCIA, KTORÁ DOBILA 50 KRAJÍN SVETA V PRIEBEHU 1 ROKA
TECHNOLÓGIA, KTORÁ SA STALA SKUTOČNÝM PRIELOMOM

bezpečný peeling - biorevitalizácia - hydratácia - relaxácia v jednom ošetrení

Kombinácia aktívnych zložiek BioRePeelCl3 bez peroxidu a bez amoniaku a bez oxidácii účinne bojuje proti následkom pôsobenia UV žiarenia, proti vráskam, pigmentácii a prejavom akné. Špecifický kolagénový booster, antioxidanty a liftingové aktívne zložky účinne bojujú proti starnutiu.

 Je vhodný aj pre mladú pokožku s akné v ostrej fáze so zapálenými vyrážkami, čerstvými jazvami a drobnými vráskami. Má bakteriostatické účinky, zmenšuje zväčšené póry a nahromadenie mazu, vytvára nepriaznivé prostredie pre rast baktérii a znižuje možnosť vzniku akné.  

Kontraindikácie Chemický peeling nie je vhodný v tehotenstve, pri dojčení, autoimunitných chorobách, pri opakovaných infekciách typu herpes simplex, možno vykonať len so súhlasom lekára u seborhoickej alebo atopickej dermatitídy, rozacey, na pigmentové névy alebo útvary neistého pôvodu. Ak v čase plánovaného ošetrenia prebieha akútne ochorenie typu viróza alebo bakteriálneho zápalu dýchacích ciest, nemôže byť peeling vykonaný.

 Po aplikácii chemického peelingu je nutné vyvarovať sa nasledujúcich činností po dobu najmenej 72 hodín: neopaľovať sa, nemeniť teplotu prostredia, nevykonávať nadmernú fyzickú námahu. Je celoročný, takže je vhodný aj počas leta, je však potrebné chrániť sa ochranným faktorom. 

Deň pred zákrokom: neaplikovať  AHA, BHA, benzoyl peroxid, neholiť sa, nedepilovať 
Týždeň pred zákrokom: vysadiť retinoidy, neholiť sa, neopaľovať, neabsolvovať botulotoxín, výplne, laser

Doporučené sú 4 procedúry za sebou s intervalom 14 dní. Počas roka sa môžu absolvovať 3 kompletné procedúry. Najväčší efekt nastupuje cca po 3 týždňoch, pretože tvorba kolagénu je proces, ktorý trvá minimálne 3 týždne.  

Výsledok ošetrenia už po 1. sedení
Výsledok ošetrenia už po 1. sedení

Hlavné výhody ošetrenia

Dvojfázový účinok: BioRePeelCl3 kombinuje chemický peeling s biorevitalizáciou, čo znamená, že zlepšuje textúru a vzhľad pokožky a zároveň ju revitalizuje a hydratuje.

Bezpečnosť a komfort: Tento typ ošetrenia je relatívne bezbolestný a nevyžaduje dlhé obdobie zotavovania. Môže byť vykonávaný na rôznych typoch pleti a je vhodný aj pre citlivú pokožku.

Okamžité výsledky: Klienti vidia zlepšenie v kvalite pleti už po prvom ošetrení. Opakované sedenia prinášajú výraznejšie dlhodobé výsledky. 

Minimalizácia vrások a jemných liniek: BioRePeelCl3 pomáha redukovať vrásky a jemné linky, čo vedie k mladistvejšiemu vzhľadu. 

Redukcia akné a jaziev po akné: Toto ošetrenie je veľmi účinné pri redukcii akné a zlepšení vzhľadu jaziev po akné. 

Zlepšenie textúry pokožky: Pomáha vyrovnať tón pleti, zmenšiť póry a zlepšiť celkovú textúru pokožky.

Hydratácia a výživa: BioRePeel obsahuje zložky, ktoré hĺbkovo hydratujú a vyživujú pokožku, čo prispieva k jej zdraviu a vitalite. 

Stimuluje tvorbu kolagénu: Podporuje prirodzenú produkciu kolagénu, čo je dôležité pre udržanie pevnosti a elasticity pokožky.

Bezpečnosť pri aplikácii počas celého roka: Na rozdiel od niektorých iných peelingov, BioRePeel môže byť bezpečne používaný aj počas letných mesiacov, nedochádza následne k tvorbe pigmentov.