BioRePeelCl3

Bezpečný chemický peeling TCA 35%

Kontraindikácie Chemický peeling nie je vhodný v tehotenstve, pri dojčení, autoimunitných chorobách, pri opakovaných infekciách typu herpes simplex, možno vykonať len so súhlasom lekára u seborhoickej alebo atopickej dermatitídy, rozacey, na pigmentové névy alebo útvary neistého pôvodu. Ak v čase plánovaného ošetrenia prebieha akútne ochorenie typu viróza alebo bakteriálneho zápalu dýchacích ciest, nemôže byť peeling vykonaný.

 Po aplikácii chemického peelingu je nutné vyvarovať sa nasledujúcich činností po dobu najmenej 72 hodín: neopaľovať sa, nemeniť teplotu prostredia, nevykonávať nadmernú fyzickú námahu. Je celoročný, takže je vhodný aj počas leta, je však potrebné chrániť sa ochranným faktorom. 

Deň pred zákrokom: neaplikovať  AHA, BHA, benzoyl peroxid, neholiť sa, nedepilovať 
Týždeň pred zákrokom: vysadiť retinoidy, neholiť sa, neopaľovať, neabsolvovať botulotoxín, výplne, laser

Prečo sme si vybrali do ponuky daný peeling?

Pretože je to bezkonkurenčný produkt na trhu, ocenený na IMCAS 2020 v Paríži.

Biorevitalizácia, Relaxácia, Rekonštrukcia a inteligentný peeling v jednom 

Peeling má biostimulačné účinky na medicínskej úrovni s anti-age efektom a vyhladzujúcim účinkom botoxu. Kombinácia aktívnych zložiek bez peroxidu a bez amoniaku a bez oxidácii účinne bojuje proti následkom pôsobenia UV žiarenia, proti vráskam, pigmentácii a prejavom akné. Špecifický kolagénový booster, antioxidanty a liftingové aktívne zložky účinne bojujú proti starnutiu. Hydrofylná fáza obsahuje inovatívnu zmes TCA, AHA, BHA, PHA, aminokyselín a vitamínov. Tým zaisťuje hlbokú stimuláciu pokožky a revitalizačný účinok a to dodatočne k očakávanému peelingovému efektu. Nedochádza takmer k žiadnemu drastickému olupovaniu a páleniu. Podporuje produkciu rastových faktorov v tkanive, syntézu kolagénu, nervovú relaxáciu a tým účinne pôsobí proti vráskam. Zvyšuje a podporuje syntézu keramidov, aktivuje keranocyty a produkciu kolagénu fibroplastov. Je vhodný aj pre mladú pokožku s akné v ostrej fáze so zapálenými vyrážkami, čerstvými jazvami a drobnými vráskami. Má bakteriostatické účinky, zmenšuje zväčšené póry a nahromadenie mazu, vytvára nepriaznivé prostredie pre rast baktérii a znižuje možnosť vzniku akné. 

Dá sa aplikovať aj v lete, nedochádza následne k tvorbe pigmentov. 

 Doporučené sú 4 procedúry za sebou s intervalom 14 dní. Počas roka sa môžu absolvovať 3 kompletné procedúry. Najväčší efekt nastupuje cca po 3 týždňoch, pretože tvorba kolagénu je proces, ktorý trvá minimálne 3 týždne.